پیام فرستادن
Home >

Yuhuan Dingli Tools Co., Ltd. Company Profile

Quality Control
نمایه QC

1. کارگران هر فرآیند محصولات معیوب را در طول تولید انتخاب می کنند تا از ورود محصولات معیوب به فرآیند بعدی جلوگیری کنند. این اولین خط کنترل کیفیت ما است.

را

2. هر یک از ابزارهای هیدرولیک ما برای تنظیم فشار به یک آزمایشگاه حرفه ای فرستاده می شود، این فرآیند می تواند اطمینان حاصل کند که هر ابزار در مناسب ترین مقدار فشار به لوله های چین دار است.پipe به دلیل فشار زیاد تغییر شکل نخواهد داد و همچنین به دلیل فشار بسیار کم به طور ایمن وصل نمی شود.ما مناسب ترین مقدار فشار را قبل از حمل و نقل تنظیم می کنیم.مناسب ترین فشار، عدم نشتی را پس از اتصال لوله تضمین می کند.پس از دریافت ابزار، مشتریان می توانند مستقیماً بدون تنظیم فشار کار کنند.

 

3. هر یک از ابزارهای برقی ما قبل از خروج از کارخانه آزمایش می شود تا تأیید شود که ابزار می تواند به درستی کار کند.

 

4. پس از اتمام تولید انبوه،ابزار ما وارد بسته بندی می شودبخش، هر کارگر بسته بندی اندازه های قطعات کلیدی را یک به یک قبل از بارگیری ابزارها در جعبه اندازه گیری می کند تا اطمینان حاصل شود که اندازه های کلیدی هر ابزار واتصالاتدر داخل هستندتحملمقادیر قبل از بسته بندیاین فرآیند به ما کمک می کند تا محصولات معیوب را دوباره بررسی کنیم و از ورود محصولات معیوب به بازار جلوگیری کنیم.

 

5.در نهایت، QC مشتری یا آژانس بازرسی شخص ثالث خوش آمدید تا کالاها را قبل از ارسال بررسی کند.اگر محصولی بدون صلاحیت وجود داشته باشد، ما آنها را به صورت رایگان دوباره کار می کنیم.

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality ابزار چین و چروک دستی Supplier. Copyright © 2023-2024 dingli-tool.com . All Rights Reserved.